Atomos AtomX Cast

Atomos AtomX Cast

Atomos AtomX Cast od známého výrobce Atomos je u nás k dostání za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Atomos AtomX Cast levně za cenu 10290 Kč

10290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

AtomX CAST je modulární společník pro Atomos Ninja V a Ninja V+ monitor-rekordér, který využívá rozšiřující port AtomX na Ninja V/V+ k jeho přeměně na pokročilý multivstupní přepínač. Kombinace Ninja V a AtomX CAST se stává Ninja CAST, plně funkčním samostatným přepínačem, multiview monitorem a rekordérem v kvalitě vysílání, který k fungování nevyžaduje počítač. S vysoce kvalitním 5" HDR dotykovým monitorem, 4 x HDMI vstupy a fyzickými tlačítky je Ninja CAST tím nejlepším přenosným řešením pro živé přepínání a streamování. Podpora pro Ninja V+ je k dispozici od 23. listopadu (přes AtomOS 10.71).AtomX CAST je určen pro tvůrce videa nebo pro kohokoli, kdo chce snadno a rychle vysílat programy z více kamer v kvalitě vysílání odkudkoli. Je také pro každého, kdo chce přidat funkce profesionální kvality vysílání do svých online setkání, prezentací, dálkového vzdělávání/školení, virtuálních konferencí, demonstrací nebo poutavých firemních videí. Nejlepší ze všeho je, že CAST je jednoduchý a snadno se používá - k dosažení skvělých výsledků nemusíte být profesionál v oblasti videa.Flexibilní možnosti ovládání vám umožňují používat dotykovou obrazovku nebo fyzická tlačítka pro „přepínání“ mezi zdroji při rozhodování o tom, co by mělo být na obrazovce v kterémkoli čase vysílání. Podsvícená tlačítka pro každý vstup a barevné LED podsvícení pro stav programu a ukázky vám umožňují ovládat CAST ve slabě osvětleném prostředí.Jednoduše přepněte ze čtvercového zobrazení na zobrazení jednoho kanálu na kterémkoli z vašich příchozích signálů klepnutím na obrazovku. V režimu jednoho zobrazení máte přístup ke všem asistenčním nástrojům monitoru Ninja V/V+, které zahrnují zaostření, zoom, zebry a další. Opětovným klepnutím na obrazovku jste zpět ve čtyřhranném zobrazení připraveni k přepnutí, přičemž víte, že všechny vaše vstupy jsou správně zaostřeny a exponovány.
Kompatibilní s: Atomos Ninja V
Vstupy: HDMI
Montážní Body: Bottom 3/8" Thread
Materiál: ABS
Barva: Černá
Rozlišení: 1920 x 1080
Typ baterie: D-Tap
Výstupy: HDMI
Hmotnost (g): 485.0
Bluetooth: Ano
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Kabel USB-C
Šířka (mm): 129.0
Výška (mm): 49.0
Hloubka (mm): 160.0
Balení obsahuje: SSD mini adaptér na rukojeť

Atomos AtomX Cast v kategorii Elektronika > Video > Videopříslušenství

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz