Atomos Ninja Cast

Atomos Ninja Cast

Atomos Ninja Cast od tohoto skvělého výrobce Atomos - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Atomos Ninja Cast výhodně za skvělou cenu 24090 Kč

24090 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ninja CAST je určen pro tvůrce videí nebo kohokoli, kdo chce jednoduše a rychle vysílat programy pro více kamer v broadcast kvalitě odkudkoli. Přidejte funkce profesionální kvality vysílání do svých online setkání, prezentací, dálkového vzdělávání/školení, virtuálních konferencí, demonstrací nebo poutavých firemních videí.Ninja CAST je plně funkční samostatný přepínač, multiview monitor a rekordér v broadcast kvalitě, který pro fungování nevyžaduje počítač. S vysoce kvalitním 5" HDR dotykovým monitorem, 4 x HDMI vstupy a fyzickými tlačítky je Ninja CAST tím nejlepším přenosným řešením pro živé přepínání a streamování.Přidáním Ninja CAST do svého produkčního arzenálu získáte také oceněný Ninja V – ultimátní 5″ HDR monitor a rekordér. Jako monitor na kameře Ninja V zaznamenává až 5,9 kp60 ProRes RAW, poskytuje přesné HDR a LOG>PQ/HLG monitorování a další.Flexibilní možnosti ovládání Ninja CAST vám umožňují používat dotykovou obrazovku nebo fyzická tlačítka pro „přepínání“ mezi zdroji a výběr výstupu pro váš WebCAST nebo BroadCAST. Osvětlená tlačítka pro každý vstup a barevné LED osvětlení pro stav programu a ukázky dále zjednodušují obsluhu a umožňují snadné přepínání a živé vysílání ve slabě osvětleném prostředí.Připojte fotoaparáty, videokamery, počítače, konzoly nebo dokonce předem nahraný obsah přes HDMI. O synchronizaci si nemusíte dělat starosti, protože můžete kombinovat snímkové frekvence až do 60p.Integrovaný monitor vám umožňuje vidět příchozí signály jako multiview displej, aniž byste museli připojovat další monitor. S Ninja V ukotveným v AtomX CAST můžete využít jeho vysoce kvalitní 5” dotykovou obrazovku pro nastavení a pomocné nástroje monitoru pro expozici, zaostření a analýzu obrazu pro optimalizaci vašich záběrů. V zobrazení jednoho vstupu nabízí Ninja CAST také všechny stejné základní asistenční nástroje monitoru, které má váš Ninja k dispozici, abyste mohli zachytit expozici a zaměřit se na jednotlivé vstupy.

Atomos Ninja Cast v kategorii

Název:
Atomos Ninja Cast
Výrobce:
SKU:
814164022613

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz