Atomos USB to Serial Calibration Cable

Atomos USB to Serial Calibration Cable

Atomos USB to Serial Calibration Cable od spolehlivého výrobce Atomos je k dostání online za výhodnout cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze - nakupte online. Atomos USB to Serial Calibration Cable aktuálně v akci od 2290 Kč

2290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Atomos USB Type-A Serial LANC Calibration kabel umožňuje připojit prakticky jakýkoli monitor Atomos nebo monitor / rekordér k počítači pro použití s vybranými kalibračními systémy. Pokud používáte kalibrační software Atomos, který je k dispozici na bezplatné stažení pro systémy Windows a Mac na webové stránce Atomos, je možné tento kabel použít s kalibračním hardwarem X-Rite i1 Display Pro. Můžete také použít volitelný kalibrační software od jiného výrobce. V takovém případě je možné kabel použít s jakýmkoli kalibračním hardwarem kompatibilním s tímto softwarem, jako jsou například systémy Datacolor Spyder. Kabel je na jednom konci opatřen konektorem USB typu A a na druhém konci má 2,5 mm konektor LANC, díky čemuž je kompatibilní s téměř každým monitorem Atomos. Kabel má délku 6,5 '.
Země původu: Čína
Hmotnost (g): 68.0
Konektor typu A: USB A
Konektor typu B: LANC 2,5 mm
Maximální délka (cm): 200.0

Atomos USB to Serial Calibration Cable v kategorii Elektronika > Video > Videopříslušenství

Název:
Atomos USB to Serial Calibration Cable
Výrobce:
SKU:
0853815005391

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz