AUDIX AP41 OM2

AUDIX AP41 OM2

AUDIX AP41 OM2 od společnosti s předním postavením na trhu AUDIX je k dispizici za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. AUDIX AP41 OM2 právě nyní za 11650 Kč

11650 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezdrátový systém s ručním vysílačem Audix OM2. Bezdrátový mikrofon OM2 poskytne příjemné vykreslení celého spektra s pevným a plným tónem. Je ideálním pro středně velké PA systémy a nabízí také excelentní izolaci ruchů na pódiu s téměř žádným feedbackem a schopnost odolávat i silnějšímu akustickému tlaku bez zkreslení. Přijímač nabízí přenos ve dvou frekvenčních pásmech: A = 522 MHz - 554 MHz a B = 554 MHz - 586 MHz. Kromě toho poskytuje přijímač i 106 přednastavených frekvencí pro rychlé, snadné a spolehlivé nastavení. Zařízení nabízí možnost nastavení automatického skenování volných frekvencí a synchronizaci na jedno stisknutí tlačítka. Bezdrátový mikrofon poskytuje provozní dobu 10 hodin a je napájen 2 AA bateriemi. Rozměry přijímače jsou 205 x 206 x 44 mm a hmotnost 870g.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ano
Napájení: Adaptér

AUDIX AP41 OM2 v kategorii Elektronika > Zvuk > Pódiové vybavení > Bezdrátové vysílače

Název:
AUDIX AP41 OM2
Výrobce:
SKU:
235749

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8266
produktů
444
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz