Aune X5s 8th Anniversary Edition

Aune X5s 8th Anniversary Edition

Aune X5s 8th Anniversary Edition od spolehlivé značky Aune lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Aune X5s 8th Anniversary Edition - nakoupíte u nás nyní za 6790 Kč

6790 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

X5S 8th Anniversary Edition je čtvrtou generací řady Aune X5 s procesorem Freescale ™ 600M, low-level hardware solution přehrávače. X5S 8th generation umožňuje podporovat dekódování zvukových signálů s vysokým rozlišením až do 32-bit / 768kHz PCM a DSD512 a současně podporuje vstupní rozhraní digital clock přehrávače.Architektura X5S 8. generace je podobná CD přehrávači, celý CPU slouží jen na obnovu zvuku. Zaměřené především na vysoce kvalitní dekódování zvuku s podporou formátu PCM až 32-bit / 768 kHz a DSD až DSd512 nativně.Hlavní procesor Aune X5S 8th Anniversary přímo dekóduje zvukový soubor a přenáší údaje do čtvrté generace FPGA s vlastním low-jitter clock, regeneruje digitální low-jitter signál a reprodukuje každý detail hudby.Uživatelé mohou do Aune X5S 8th Anniversary Edition vložit celou svou hudební knihovnu. Podporuje externí pevný disk USB a kartu Micro SD s možnostmi formátu exFAT / FAT32. Uživatelé mohou k X5S 8th Anniversary Edition připojit až 2TB externí pevný disk.S pomocí pokročilého čipu CSR8675 Bluetooth od společnosti Qualcomm poskytuje nejnovější verze Aune X5S připojení Bluetooth V5.0 s vysokým rozlišením. Funguje jako přehrávač hudby z Bluetooth gramofonu s vysokým rozlišením a podporuje bezdrátový kodek aptX HD. Dokáže současně reprodukovat digitální (koaxiální / optický) i analogový (RCA) výstup. Aune X5S 8th Anniversary Edition může přehrávat hudbu i na Bluetooth náhlavní soupravě.
AES/EBU: Ano
Analogové výstupy: Ano
Provoz na baterie: Ne
Barva: Stříbrná
Konektor typu A: TRS 6,3 mm Jack
Ovládání: Hlasitost
Ovládání: Vstup
Země původu: Čína
DA Převodník: Ano
Hloubka (cm): 17.1
Displej: Ano
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Výška (cm): 4.5
Vstupy: XLR
Vstupy: RCA
Vstupy: Coaxial
Vstupy: Optická
Vstupy: USB
Výstupy: XLR
Výstupy: Jack 6,3 mm
Balení obsahuje: Napájecí kabel
Balení obsahuje: Dálkový ovladač
Vzorkovací frekvence: 192 kHz / 24 bit
Citlivost: 101 dB
Typ: Headphone Amp
Hmotnost (g): 1900.0
Šířka (cm): 14.5

Aune X5s 8th Anniversary Edition v kategorii

Název:
Aune X5s 8th Anniversary Edition
Výrobce:
SKU:
6970557911309

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz