Feelworld Livepro L1

Feelworld Livepro L1

Feelworld Livepro L1 od známého výrobce Feelworld . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Feelworld Livepro L1 aktuálně v akci od 7990 Kč

7990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

LIVEPRO L1 se 4 CH HDMI vstupy a 1 HDMI výstupem, všechny podporují 1080p. Pro živé vysílání je k dispozici rozhraní USB 3.0 A navíc LAN port na ovládání a aktualizaci; pro zvuk má 2 rozhraní, jedno pro vstup a druhé pro výstup. To vše usnadňuje vytváření profesionálních produkcí pro více kamer. Je schopen vysílat kterýkoli ze 4 vstupů HDMI na libovolnou platformu pro živé vysílání prostřednictvím softwaru pro živé vysílání třetích stran, jako je OBS. Jednoduše připojte LIVEPRO L1 a můžete živě přepínat mezi 4 vysoce kvalitními vstupy pro videokamery a dosáhnout tak dramaticky lepší kvalitu obrazu. Nebo připojte počítač kvůli PowerPoint slides nebo k herním konzolím. LIVEPRO L1 má vynikající a kompaktní ovládací panel. 4 tlačítka slouží k výběru vstupních signálů, zelené blikání znamená, že byl zvolen signál, pak přepněte T-Bar, vybraný signál se na obrazovce zobrazí plynule, zelené tlačítko se po přepnutí změní na červené. Tlačítko MENU slouží na nastavení nabídky, tlačítko SW slouží k výběru různých funkcí, jako například mixování, PIP, nastavení času přechodu a další funkce. Levý knoflík slouží k ovládání hlasitosti hlasu, pravý knoflík slouží i nastavení nabídky. Z obrazovky TFT můžeme zobrazit ukázku 4 signálů HDMI a snadno provést nastavení nabídky.• Když zvolíte T-Bar na přepínání zdrojů signálu nebo přechodových efektů, T-Bar musí být stlačený na levý nebo pravý konec. Při použití režimu nabídky by měl být T-BAR také v levém nebo pravém konci, jinak jej nelze ovládat.• Chcete-li připojit nebo vložit zvuk, musíte nejprve zvolit externí nebo vložený zdroj zvuku v nabídce "AUDIO".
Adaptér součástí: Ano
Provoz na baterie: Ne
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 4.3
Displej: Ano
Typ displeje: LCD
Výška (cm): 11.0
Vstupy: HDMI
Vstupy: Audio
Vstupy: Ethernet
MIDI rozhraní: Ne
Počet kanálů: 4
Výstupy: USB
Výstupy: HDMI
Balení obsahuje: Adaptér
Balení obsahuje: Manuál
Napájení: Adaptér
Rozlišení: 1080p HD
Typ: Video Switcher
USB: Ano
Hmotnost netto (kg): 0.64
Šířka (cm): 19.0
WiFi: Ne

Feelworld Livepro L1 v kategorii

Název:
Feelworld Livepro L1
Výrobce:
SKU:
6971863814513

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz