Garmin Index S2 Smart váha Černá

Garmin Index S2 Smart váha Černá

Garmin Index S2 Smart váha Černá od dodavatele s dobrým jménem Garmin je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Garmin Index S2 Smart váha Černá - nakoupíte u nás nyní za 3890 Kč

3890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Základní funkce osobní váhy je měření tělesné hmotnosti. Tělesná hmotnost však není tím nejlepším ukazatelem toho, zda je člověk fit. Hmotnost těla je tvořena nejen tukem, ale i svalovou hmotou, která je těžší než tuk, množstvím vody v těle a váhou kostí, která se výrazně nemění. Abyste získali z váhy podrobné informace o svém těle, je třeba se přihlásit do svého účtu na Garmin Connect ™ nebo přímo na svém smrartfóne prostřednictvím bezplatné aplikace Garmin Connect ™ Mobile.
Body Mass Index - index tělesné hmotnosti patří mezi nejčastěji používané metody měření obezity. Je to poměr tělesné hmotnosti v kilogramech a druhé mocniny tělesné výšky v metrech. Index S2 změří váhu kostí v těle. Množství svalové hmoty v těle se mění podle intenzity a charakteru vašeho tréninku a prováděných aktivit.
Bez jídla dokážeme přežít i dva měsíce, ale bez vody jen několik dní. Proto je důležitá pravidelná hydratace, aby správně fungovaly biochemické procesy v našem těle. Věkem postupně klesá množství vody v těle. Ti, kteří pijí pravidelně, mají zpravidla nižší procento vody. Při nadměrném zadržován vody v těle je nutná změna stravy, ve vážnějších případech může jít o poruchu činnosti ledvin.
Každý člověk má jiné rozložení tuku v těle. Index S2 změří procento tuku ve vašem těle. Je to poměr množství tuku v kilogramech a celkové tělesné hmotnosti. Z dlouhodobého hlediska je u mužů nejlepší udržitelným procentem tuku 10 - 12%. U žen je fit kategorie 20 - 22%.
Váha umožňuje sledovat změny vašeho těla v průběhu dne, zaznamená několik vážení během dne. K váze se může připojit a sledovat své pokroky až 16 uživatelů.
Index S2 vám pomůže naplánovat svůj den i díky šikovné widgetu s předpovědí počasí (třeba Wi-Fi připojení).
Napájení: Žádné, Pouze bateriový provoz
Provoz na baterie: Ano
Typ: Diagnostická
Nosnost: 181 kg
Materiál desky: Sklo
Speciální vlastnosti: Telesní tuk
Speciální vlastnosti: Svalová hmota
Speciální vlastnosti: Telesní tekutiny
Speciální vlastnosti: Aplikace pro smartfón
Adaptér součástí: Ne
Barva: Černá
WiFi: Ano
Bluetooth: Ano
Balení obsahuje: AAA Baterie
Speciální vlastnosti: Kostní hmota
Speciální vlastnosti: BMI
Speciální vlastnosti: Paměť
SD karta: Ne
Funkce Recall: Ano
Kompatibilita: Smartphone
Země původu: Čína
SMART - Přenos dat: Ano
Barva podle výrobce: Černá
Počet pamětí: 16
Rozměr plochy: 32 x 31 cm
Speciální vlastnosti: Počasí

Garmin Index S2 Smart váha Černá v kategorii Zdraví a krása > Zdravotní péče > Měřiče tělesných funkcí > Osobní váhy

Název:
Garmin Index S2 Smart váha Černá
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
753759257507

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz