Grado Labs Green2

Grado Labs Green2

Grado Labs Green2 od dodavatele se skvělou pověstí Grado Labs je k dostání výhodně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Grado Labs Green2 stojí u nás 2890 Kč

2890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prémiová přenoska vhodná pro high endový poslech vinylových desek ve velmi vysoké kvalitě. Přenoska ze série Green 2 je ručně vybírána z sérii Black 2 a do tohoto úzkého výběru se dostane asi 15% přenosek ze všech vyrobených modelů série Black 2. přenosky Green 2 představují vynikající kvalitu a díky technologii OTL optimalizují přenos signálu, snižují nežádoucí frakvencie a zkreslení a naopak pomáhají zachovat fundamentální a harmonické frekvence v hudbě. Všechny přenosky ze série Black 2 a Green 2 jsou ručně vyráběné v Brooklynu a o jejich výrobu se starají specialisté s 25 letou praxí v oboru. další výhodou modelu green 2 je také dvojitý magnetický systém, který výrazně vylepšuje stereo obraz. Přenoska pracuje ve frekvenčním pásmu 10 Hz - 50 kHz a váží 5,5 g.
Země původu: USA
Barva: Černá
Frekvenční rozsah: 10 Hz - 50 kHz
Varianta: Green2
Poddajnost: 20
Separace kanálů při 1 kHz: 30 dB
Doporučený zatěžovací odpor: 47 kOhm
Doporučený přítlak: 1,5g
Napětí: 5 mV
Hmotnost: 5,5 g

Grado Labs Green2 v kategorii Elektronika > Zvuk > Zvuková zařízení – příslušenství > Gramofony – příslušenství

Název:
Grado Labs Green2
Výrobce:
SKU:
850929008096

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
7520
produktů
423
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz