Hollyland Mars 400S PRO HDMI/SDI Bezdrátový systém

Hollyland Mars 400S PRO HDMI/SDI Bezdrátový systém

Hollyland Mars 400S PRO HDMI/SDI Bezdrátový systém od výrobce s mnohaletou tradicí Hollyland jde u nás právě teď pořídit výhodně. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Hollyland Mars 400S PRO HDMI/SDI Bezdrátový systém za bezkonkureční cenu 16790 Kč

16790 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Hollyland Mars 400S Pro je systém na bezdrátový přenos HDMI a SDI videa, který využívá pro přenos 5GHz pásmo na vzdálenost až 120 metrů. Systém MARS 400S Pro se vyznačuje velmi nízkou latencí, pouze 0,1 sekundy a dovoluje přenášet jak SDI, tak i HDMI signál v rozlišení až 1080 / 50p a 1080 / 60p.Systém na bezdrátový přenos videa Hollyland Mars 400S Pro dokáže přenášet video signály SDI a HDMI na vzdálenost až 120m v případě použití standardního přijímače (Rx). Systém 400S Pro však díky využití 5GHz pásma dokáže přenášet video signál i na mobilní zařízení, při kterých dosahuje vzdálenost až 90 metrů. Video signál z jednoho vysílače Mars 400S Pro (Tx) lze příjímat až na dvou přijímačích 400S Pro (Rx), případně kombinaci 1x přijímač (Rx) a 2x mobilní zařízení (smartphone, tablet) nebo až na čtyřech mobilních zařízeních.
Nezáleží, zda k Mars 400S Pro připojíte HDMI nebo SDI výstupu z kamery. Systém na výstupu přijímače (Rx) poskytuje signál na obou konektorech současně. K dispozici tak máte dva výstupy, které můžete použít současně na náhled či do rekordéru.
Kromě fyzických výstupů poskytuje bezdrátový systém Mars 400S Pro i kvalitní Direct Video výstup pro live stream nebo další použití po LAN v podobě RTSP streamu. Ten je možné sledovat na populárních live-stream a záznamových softwarech jako OBS Studio či VLC Player, a to v datovém toku až 12 Mbps.
K napájení vysílače i přijímače Mars 400S Pro můžete využít některou ze tří možností napájení. Přímo na těle vysílače i přijímače se nachází bateriový úchyt typu SONY NP-F (např. SONY NP-F970, SWITEL S-8972). Druhou možností je použití kulatého barelového konektoru, který podporuje napětí v rozsahu 6-16VDC, takže víte snadno použít adaptér z různých baterii či napájecí výstupy z kamery. Třetí možností je moderní a stále více rozšířené rozhraní USB-C, které podporuje napětí v rozsahu 5-12V, na co se dá jednoduše využít například power banka nebo napájecí USB-C výstup z monitoru či kamery.
Adaptér součástí: Ano
Provoz na baterie: Ano
Typ baterie: Sony L-Series
Typ baterie: NP-F Series
Barva: Černá
Země původu: Čína
Hloubka (cm): 3.35
Displej: Ano
Typ displeje: OLED
Externí anténa: Ano
Frekvenční rozsah: 5 GHz
Výška (cm): 11.0
Vstupy: SDI
Vstupy: HDMI
Vstupy: USB-C
Set: Ano
Rozlišení videa: 1920x1080 (60fps)
Výstupy: SDI
Výstupy: HDMI
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Přijímač
Balení obsahuje: Vysílač
Balení obsahuje: Nabíjecí kabel USB
Napájení: Adaptér, USB
Přijímač: Ano
Systém: Digitální
Vysílač/mikrofon: Ano
Typ: Bezdrátový systém
Hmotnost (g): 206.0
Šířka (cm): 7.2
WiFi: Ne
Rozlišení: 1080p HD
Rozlišení: 1080i
Rozlišení: 720p

Hollyland Mars 400S PRO HDMI/SDI Bezdrátový systém v kategorii Elektronika > Zvuk > Pódiové vybavení > Bezdrátové vysílače

Název:
Hollyland Mars 400S PRO HDMI/SDI Bezdrátový systém
Výrobce:
SKU:
6970758741217

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz