Levenhuk LabZZ MT2 Kit

Levenhuk LabZZ MT2 Kit

Levenhuk LabZZ MT2 Kit od spolehlivé značky Levenhuk je k získání právě teď u nás za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Levenhuk LabZZ MT2 Kit v akci za 1690 Kč

1690 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Sada s mikroskopem a teleskopem. Balení obsahuje biologický mikroskop s pokusnou sadou a čočkový dalekohled. Tyto přístroje jsou vybaveny vysoce kvalitní optikou, mají spolehlivou konstrukci a snadno se používají. Příručka je sepsána především s ohledem na nejmladší badatele, tedy přátelským a srozumitelným jazykem. Sada je určena pro děti ve věku od 6 let. Teleskop je refraktor, který k zachycení a zaostření dopadajícího světla používá soustavu čoček. Jeho objektiv o průměru 50 mm je vhodný k pozorování astronomických i pozemských objektů. Teleskop se dodává se dvěma okuláry. Okulár H12.5 (50x) se používá k pozorování astronomických objektů, jako je Slunce, Měsíc a planety sluneční soustavy. Okulár 18 mm (35x) vám pomáhá získat přímý obraz (tedy nepřevrácený horizontálně ani vertikálně) pozorovaných objektů. Mikroskop je určen k pozorování průhledných preparátů. Sada obsahuje tři objektivy, které nabízejí hodnoty zvětšení 75x, 300x a 900x. Praktická revolverová hlavice umožňuje rychle nastavit požadované zvětšení. Souprava obsahuje vše potřebné k práci s mikroskopem, včetně bohaté sady mikroskopických preparátů a pomůcek k přípravě nových preparátů.
Země původu: Čína

Levenhuk LabZZ MT2 Kit v kategorii Obchod a průmysl > Věda a laboratoře > Laboratorní vybavení > Mikroskopy

Název:
Levenhuk LabZZ MT2 Kit
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
611901504872

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz