Levenhuk Monaco ED 10x42 Dalekohled

Levenhuk Monaco ED 10x42 Dalekohled

Levenhuk Monaco ED 10x42 Dalekohled od našeho výrobce Levenhuk lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Levenhuk Monaco ED 10x42 Dalekohled výhodně za skvělou cenu 7590 Kč

7590 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Levenhuk Monaco ED 10x42 jsou polní binokulární dalekohledy prémiové třídy. Uvnitř těchto binokulárních dalekohledů se nachází optika vyrobená ze skla s velmi nízkou disperzí, víceprvkové okuláry a čočky objektivů. Dodávají se v nárazuvzdorném těle, které je odolné vůči extrémním podmínkám. Tyto binokulární dalekohledy jsou výtečné pro pozorování divoké zvěře, ptáků nebo městských a venkovských krajin. Dalekohledy Levenhuk Monaco ED 10x42 lze používat na vodě nebo v její blízkosti a též i při dešti nebo sněžení. Tento binokulární dalekohled se stane opravdovým pokladem pro všechny, kdo mají rádi výlety s kempováním, cestování, rybaření a lov.
Jejich optický systém je vyroben pomocí moderních kompaktních střechových hranolů. Každý optický prvek je vyroben ze skla ED s extrémně nízkými hodnotami rozkladu světla. Díky tomu je přenášený obraz extrémně ostrý a kontrastní. Optika přináší obraz bez optických vad čoček a významně snižuje rozptylové odrazy. Pětiprvkové okuláry a potažené čočky přenáší jasný, podrobný a realistický obraz. Pozorování tak můžete provádět i v podmínkách s nízkým osvětlením: dalekohledy Levenhuk Monaco ED 10x42 jsou perfektní pro studování vzdálených objektů za soumraku, za svítání nebo při zamračené obloze.
Optika se dodává v trvanlivém plastovém těle. To bezpečně chrání binokulární dalekohled před náhodnými údery, průnikem vody nebo prudkými změnami teploty. Uvnitř je dalekohled Levenhuk Monaco ED 10x42 vyplněn dusíkem, plynem, který chrání optiku před zamlžováním. Pozorování můžete zahájit okamžitě po opuštění vyhřáté místnosti do chladného prostředí. Čočky se nezamlží ani nepokryjí kondenzovanou vodou. Tělo binokulárního dalekohledu je vybaveno neklouzavou povrchovou úpravou, která zajišťuje pevné uchopení. Hermetický design dalekohledu Levenhuk Monaco ED 10x42 přežije ponoření do vody hluboké až 1,5 m. Pod vodou jej však nenechávejte po dobu delší než tři minuty.
K dispozici jsou všechna základní nastavení k přizpůsobení binokulárního dalekohledu vašim potřebám: dioptrická korekce, hladké zaostřování a nastavení vzdálenosti mezi tubusy. Navíc je možné stáhnout nebo ohrnout očnice. Binokulární dalekohled lze též přizpůsobit pro stativ (prodává se samostatně). Dalekohledy Levenhuk Monaco ED 10x42 jsou vhodné pro pozorování s nasazenými brýlemi, neboť dlouhý oční reliéf umožňuje pohodlné pozorování okolního světa.
Země původu: Čína
Zvětšení: 10x
Balení obsahuje: Protiprachový kryt
Balení obsahuje: Taška
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Čistící hadřík
Balení obsahuje: Manuál
Typ: Dalekohled

Levenhuk Monaco ED 10x42 Dalekohled v kategorii Foto, video a optika > Optika > Binokuláry

Název:
Levenhuk Monaco ED 10x42 Dalekohled
Výrobce:
SKU:
643824214682

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz