Levenhuk MS3 Mechanické měřítko

Levenhuk MS3 Mechanické měřítko

Levenhuk MS3 Mechanické měřítko od našeho známého výrobce Levenhuk lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Levenhuk MS3 Mechanické měřítko - cena 783.05 CZK Kč

783.05 CZK Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Křížový vodič preparátu je určený k pohodlnému přemísťování mikroskopických preparátů po pracovním stolku podél osy X (doleva a doprava) a osy Y (dopředu a dozadu). Je vhodný i k určování souřadnic oblasti preparátu. Pomocí těchto souřadnic je možné se rychle vrátit na dříve vybrané místo. Ovládací šroub umožňuje koaxiální řízení všech pohybů. Jednotlivé osy jsou doplněny o pomocnou noniovou stupnici, která zajišťuje vysokou přesnost měření. Vodič je kompatibilní s mikroskopy: Levenhuk 2S NG, Levenhuk 3S NG, Levenhuk 5S NG, Levenhuk 7S NG, Levenhuk Rainbow 2L PLUS, Levenhuk Rainbow 50L PLUS. Instalace se nedoporučuje u mikroskopů s plastovými těly, neboť by mohlo dojít k poškození mikroskopu. Hmotnost: 0,13 kg.
Země původu: Čína
Typ: Mechanické měřítko

Levenhuk MS3 Mechanické měřítko v kategorii

Název:
Levenhuk MS3 Mechanické měřítko
Výrobce:
SKU:
643824208520

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz