Levenhuk Sherman PLUS 12x50 Dalekohled

Levenhuk Sherman PLUS 12x50 Dalekohled

Levenhuk Sherman PLUS 12x50 Dalekohled zboží dodává Levenhuk , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Levenhuk Sherman PLUS 12x50 Dalekohled ve slevě pouze nyní za 2990 Kč

2990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

S binokulárním dalekohledem Levenhuk Sherman PLUS 12x50 vaší pozornosti neuniknou ani nejvzdálenější objekty! Díky mohutnému zvětšení triedru nejsou již dlouhé vzdálenosti žádný problém! Tímto triedrem budete moci pozorovat i velmi vzdálené objekty ve vysokém detailu. Široké zorné pole je velmi praktické při pozorování pohyblivých objektů nebo zkoumání terénu. Výkonné čočky objektivů o průměru 50 mm zajišťují i za soumraku jasný obraz. Navíc je triedr Levenhuk Sherman PLUS 12x50 dokonale vodotěsný, takže termín vašich pozorování nebude záviset na počasí. Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PLUS 12x50 – výjimečná kvalita, plášť do každého počasí a vysoké pohodlí.Klasická konstrukce s Porro hranoly umožňuje snížit světelné ztráty uvnitř přístroje. Objektiv je dvouprvkový a okulár se skládá ze čtyř optických prvků. Optika je na všech plochách pokryta několika vrstvami antireflexní povrchové úpravy. K ochraně optiky před zamlžováním i za vysoké vlhkosti je plášť naplněn plynným dusíkem. Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman 12x50 vytváří jasný a vysoce kontrastní obraz v živých a přirozených barvách.Další výhodou tohoto triedru je jeho ergonomický design. Levenhuk Sherman PLUS 12x50 lze snadno seřídit tak, aby vyhovoval individuálnímu stavu zraku uživatele. Prostě stačí změnit vzdálenost mezi tubusy nebo nastavit dioptrickou korekci. Tento model se výborně hodí i pro osoby s brýlemi. Twist-up očnice vám umožňují vybrat si optimální vzdálenost očí od okulárů.Hermeticky uzavřený plášť přístroj bezpečně chrání před pronikáním prachu, nečistot a vlhkosti do jeho vnitřních částí. Triedr je zcela vodotěsný – můžete jej používat v libovolném počasí. Plášť je potažený měkkou pryžovou vrstvou světle šedé barvy. Reliéfní povrch zajišťuje bezpečnější úchop. Při dlouhém stacionárním pozorování lze přístroj instalovat na stativ – na těle triedru je totiž speciální objímka.
Země původu: Čína
Barva: Šedá
Zvětšení: 12x
Typ: Dalekohled
Průměr objektivu: 50 mm
Hmotnost: 0,9 kg
Průměr výstupní pupily: 4,2 mm
Šířka zorného pole na 1000 m: 98 m
Zorné pole: 5,6°
Očnice: TwistUp
Oční reliéf: 14 mm
Typ aktivity: Cestování
Typ aktivity: Myslivost
: 20210225.0
: 20210531.0
Balení obsahuje: Protective Pouch
Balení obsahuje: Řemínek
Balení obsahuje: Čistící hadřík
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Eyepiece and Objective Lens Caps
Šířka: 19,8 cm
Délka: 17,5 mm
Výška: 6,4 cm
Nepromokavé: Ano

Levenhuk Sherman PLUS 12x50 Dalekohled v kategorii Foto, video a optika > Optika > Binokuláry

Název:
Levenhuk Sherman PLUS 12x50 Dalekohled
Výrobce:
SKU:
611901510149

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz