Levenhuk Skyline BASE 120S Teleskop

Levenhuk Skyline BASE 120S Teleskop

Levenhuk Skyline BASE 120S Teleskop od našeho předního výrobce Levenhuk - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Levenhuk Skyline BASE 120S Teleskop právě nyní za 4690 Kč

4690 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Levenhuk Skyline BASE 120S je klasický Newtonův reflektor, který je ideální pro pozorování objektů v hlubokém nebi. Můžete pozorovat velká množství mlhovin, dvojhvězd, globulárních a otevřených klastrů, galaxií – všechny objekty Messier a některé objekty NGC. Budete moci pozorovat Měsíc a planety Sluneční soustavy. Teleskop je určen pro začínající astronomy; nezpůsobí žádné potíže astronomům, kteří dříve nikdy nepracovali s pokročilou optikou.
Primární zrcadlo o průměru 114 mm přenáší ostrý, jasný a detailní obraz. Dva základní okuláry jsou součástí sady s teleskopem. Okulár s krátkou ohniskovou vzdáleností umožňuje dosažení 125násobného zvětšení, zatímco okulár s dlouhou ohniskovou vzdáleností poskytuje zvětšení 25x. Dalším optickým příslušenstvím je hledáček s 5násobným zvětšením. Používá se pro přesnou orientaci optické trubice na astronomické objekty.
Ovládání tohoto teleskopu je jednoduché. Optická trubice je namontována na alt-azimutální montáž, která umožňuje pohyb optické trubice jako u běžného zaměřování – nahoru, dolů, doleva, doprava. Montáž je připevněna ke stativu se standardním designem. Stativ je vyroben z hliníku a stojí rovnoměrně i na drsném povrchu. Na stativ můžete nainstalovat zásobník pro příslušenství.
Typ aktivity: Astronómie
Provoz na baterie: Ne
Barva: Černá
Země původu: Čína
Hledáček: Optická
Průměr objektivu: 114 mm
Zvětšení: 228x
Maximální ohnisková vzdálenost: 500 mm
Balení obsahuje: Manuál
Balení obsahuje: Stativ
Balení obsahuje: Montážní sada
Balení obsahuje: Finderscope
Balení obsahuje: Okulár
Balení obsahuje: Mirror
Typ: Teleskop

Levenhuk Skyline BASE 120S Teleskop v kategorii Foto, video a optika > Optika > Puškohledy > Teleskopické dalekohledy

Název:
Levenhuk Skyline BASE 120S Teleskop
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
643824215252

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz