Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop

Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop

Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop od výrobce s dlouholetou historií Meade Instruments , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop ve skvělé akci za 5490 Kč

5490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Objevte vesmír pomocí Newtonova teleskopu, který je dodáván se vším, co potřebujete k pozorování krás noční oblohy. Teleskop disponuje 114 mm (4,5 ") reflektorem, který poskytuje jasný a detailní obraz. Teleskop je vybaven stabilním uchycením s pomalým ovládáním pohybu, které usnadňuje sledování nebeských objektů, když se pohybují po noční obloze. Dodává se s 3 okuláry, které poskytují nízké, střední a vysoké zvětšení pro sledování široké škály objektů. Hledáček s červenou tečkou, pomáhá lokalizovat objekty, které chcete sledovat.
Součástí balení je speciální astronomický software na DVD, který je kompatibilní s operačním systémem Windows. Ve své databázi nabízí přes 10 000 nebeských objektů jako hvězdy, planety, galaxie, mlhoviny a další. Můžete si vytisknout mapy noční oblohy, nebo naplánovat vaše budoucí pozorování.
Země původu: Čína
Barva: Modrá
Průměr objektivu: 114 mm
Maximální ohnisková vzdálenost: 1000 mm
Typ aktivity: Astronómie
Typ: Reflector Telescope
Hmotnost: 1012 g

Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop v kategorii Foto, video a optika > Optika > Puškohledy > Teleskopické dalekohledy

Název:
Meade Instruments Polaris 114 mm EQ Teleskop
Zařazení:
SKU:
643824208827

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz