Olympus AS-2400

Olympus AS-2400

Olympus AS-2400 od tohoto výrobce Olympus lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Olympus AS-2400 - zboží máme ted u nás za 3990 Kč

3990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Propisová souprava Olympus AS-2400 poskytuje vše potřebné k zahájení digitálního přepisu z digitálních rekordérů Olympus. Propisová souprava AS-2400 obsahuje nožní pedál RS28 na ovládání nebo nahrávání bez použití rukou a CD s snadno použitelným softwarem. Sluchátka E102 jsou lehké a snadno se nosí.Práce je možné přijímat prostřednictvím e-mailu ve formátech DSSPro / DSS / WAV / WMA a MP3.Přijímejte hlasové soubory prostřednictvím e-mailu, spravujte zvukové soubory DSSPro / DSS / WAV / WMA a MP3, individuální třídění / organizace přepisů a dokumentů, správa souborů DSS pomocí samostatných složek, informace o stavu úlohy (např. Dokončena, nezpracovaná, zrušit úlohu), nastavení ID autora, přidat nové podsložky do složky s přepisy, sdílená složka přes LAN, potlačení hluku, řízení rychlosti přehrávání, úvodní skenování, automatické spuštění.
Balení obsahuje: Nožní pedál
Kompatibilní s: Windows
Kompatibilní s: macOS
Typ: Nahrávání
Barva: Černá
Země původu: Čína
Balení obsahuje: Headset
Balení obsahuje: Software

Olympus AS-2400 v kategorii Elektronika > Zvuk > Přehrávače a záznamníky zvuku

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz