Ortofon OM 5E

Ortofon OM 5E

Ortofon OM 5E od skvělé a známé značky Ortofon je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Ortofon OM 5E výhodně za cenu 1490 Kč

1490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Již více než 50 let společnost Ortofon navrhuje a vyrábí přenosky Moving Magnet. Spolu s našimi uznávanými přenosky Moving Coil si modely Moving Magnet vybudovali dobré jméno mezi milovníky hudby a nadšenci Hi-Fi po celém světě.Nová série Ortofon OM 5 obsahuje tři základní přenosky: OM 5S, OM 5E a Super OM 5E.• Série je sortimentem přenosek s pohyblivými magnety s nejnižší hmotností, které nabízí společnost Ortofon.• Tělesa přenosek OM byly navrženy tak, aby poskytovaly snadnou montáž a zarovnání na vrchní i spodní mušle.• Série OM 5 poskytuje vynikající kompatibilitu při použití v sortimentu přehrávacích systémů a se širokou škálou phono předzesilovačů.OM 5E je vybavena eliptickým stylusem, který poskytuje vyvážené přehrávání bez zkreslení. Eliptické diamanty jsou díky svému tvaru schopny sledovat kmity drážek přesněji jako sférické diamanty. To má za následek lepší sledování a menší zkreslení.Použitím široké škály náhradních dotykových hrotů může řada OM 5 poskytnout optimální řešení pro váš domácí systém, aplikaci a rozpočet.Při vývoji kazet OM bylo hlavním cílem poskytnout milovníkovi hudby příležitost optimalizovat reprodukci zvuku bez nutnosti výměny celé přenosky. Řada OM 5 není určen pouze pro účely výměny po opotřebení nebo poškození, ale umožňuje vám vylepšit zvuk jednoduchou inovací dotykového pera. Dotykové hroty pro sérii OM 5 se dají snadno zaměnit a zahrnují: dotykové hroty 3E, 5E, 10, 20, 30, 40 a 78 a D 25 M.
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 25 kHz
Varianta: OM 5E
Barva: Černá
Poddajnost: 20
Vyvážení kanálu při 1 kHz: 2 dB
Separace kanálů při 1 kHz: 22 dB
Separace kanálů při 15 kHz: 15 dB
Doporučená zatěžovací kapacita: 200 - 500 pF
Doporučený zatěžovací odpor: 47 kOhm
Tvar: Eliptický
Rádius špičky jehly: r/R 8/18 µm
Sledovací schopnost na 315 Hz: 60 µm
Sledovací úhel: 20°
Přítlak: 1,5 - 2 g
Doporučený přítlak: 1,75 g
Napětí: 4 mV
Hmotnost: 2,5 g
Země původu: Japonsko

Ortofon OM 5E v kategorii Elektronika > Zvuk > Zvuková zařízení – příslušenství > Gramofony – příslušenství

Název:
Ortofon OM 5E
Výrobce:
SKU:
5705796010022

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz