Roland V-4EX

Roland V-4EX

Roland V-4EX od této značky Roland je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Roland V-4EX právě nyní za 49690 Kč

49690 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čtyřkanálový digitální video mixér Roland V-4EX s efekty je živé produkční přepínací a webové streamingové zařízení, které vylepšuje mix Roland V-4 přidáním vestavěného multivieweru s dotykovou obrazovkou a vstupem / výstupem HDMI s 1080p / RGB WUXGA (1920 x 1200) podporou na jednom vstupu a 1080p na výstupu. Můžete přepínat mezi čtyřmi zdroji videa a přenášet je prostřednictvím HDMI, RGB komponentního, kompozitního videa a streamovat prostřednictvím vestavěného portu USB. Čtyři vestavěné frame synchronizátory, jeden na každý vstup, umožňují podporovat a čistě přepínat vstupní video ze zdrojů, které nejsou gen-locked. Tato jednotka je vhodná pro kluby, koncerty, bohoslužby, eventy, svatby, vzdělávání a sportovní akce.
V-4EX je vybaven vestavěným Keyerom pro efekty Luma, Chroma a PIP, včetně 259 přechodů a 148 vestavěných efektů. Přepínač je vybaven známým analogovým regulátorem přechodu T-bar s výběrem tří přechodových křivek a T-bar samotný se může otáčet pro pohodlí uživatele bez ovlivnění jeho činnosti. Vestavěný zvukový mix přijímá zvuk zabudovaný do toku HDMI nebo z nevyváženého analogového zdroje přes dva konektory RCA a smíšený zvuk vkládá do výstupního toku HDMI. Zvuk můžete zpozdit až o 4 snímky, abyste upravili "synchronizaci rtů" vašeho videa.
Vestavěná obrazovka s více pohledy může současně zobrazovat vaše čtyři vstupy na obrazovce a můžete přepínat z jedné kamery na druhou pouhým dotykem na zobrazení obrazu konkrétní kamery na monitoru. V-4EX je vybaven výstupním Scalerem, který může pomocí výstupu HDMI / RGB škálovat vaše video na 1080p nebo 1920 x 1200. Programový kanál je k dispozici na streamování nebo snímání do počítače přes port USB typu B.
Vstupy: HDMI
Vstupy: RGB/Component
Vstupy: Kompozitní materiál
Vstupy: S-Video
Vstupy: RCA
Výstupy: HDMI
Výstupy: Kompozitní materiál
Výstupy: RGB/Component
Výstupy: MIDI OUT
Výstupy: USB
USB: Ano
MIDI rozhraní: Ano
Šířka (cm): 25.5
Hloubka (cm): 29.6
Výška (cm): 10.5
Hmotnost netto (kg): 2.6
Displej: Ano
Rozlišení displeje: 320×240 px
Typ displeje: LCD
Typ displeje: Touchscreen
Počet kanálů: 4
Typ: Video Switcher
Napájení: Adaptér
Adaptér součástí: Ano

Roland V-4EX v kategorii

Název:
Roland V-4EX
Výrobce:
SKU:
345675

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz