Shure UA846Z2/LC-E

Shure UA846Z2/LC-E

Shure UA846Z2/LC-E od známého výrobce Shure lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Shure UA846Z2/LC-E momentálně v akci za 15490 Kč

15490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Do racku montovatelné zařízení pro správu frekvencí digitálních bezdrátových přijímačů ze série GLX-D Advanced, který poskytuje pokročilé automatické řízení frekvencí pro připojenou komunitu přijímačů pro zlepšení RF výkonu a zvýšený počet kanálů. Přes RF porty propojuje několik přijímačů Shure GLXD4R pro tradiční distribuci pomocí antény a využívá patentovanou datovou komunikaci přes RF kabely na vytvoření a správu komunity přijímačů – jedno zařízení umožňuje propojení až 6 přijímačů GLXD4R, přičemž až 9 přijímačů GLXD4R může být propojených v typických aplikačních prostředích a 11 za optimálních podmínek (pro komunity s více než 6 přijímači je třeba použít dvě zařízení). Umožňuje také dálkovou montáž antény na optimálních místech pro zvýšení stability signálu. Zařízení disponuje revolučním systémem automatického řízení frekvencí LINKFREQ, který rychle identifikuje nejlepší otevřené frekvence skupin a kanálů a identifikuje a přiřazuje optimální frekvence párem přijímačů a vysílačů. V případě rušení automaticky a bezproblémově přechází na záložní frekvence. Obousměrné komunikační spojení umožňuje, aby vysílače automaticky sledovali změny frekvence přijímače. Jednotka také napájí přijímače GLXD4R, čímž eliminuje potřebu použití napájecích pásů nebo více zásuvek. Pracuje v celosvětově nelicencovaném frekvenčním pásmu 2,4 GHz. Rozměry: 45 x 483 x 192 mm. Hmotnost: 1, 63 kg.
Země původu: Čína
Adaptér součástí: Ne

Shure UA846Z2/LC-E v kategorii Elektronika > Zvuk > Pódiové vybavení > Bezdrátové vysílače

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz