Atomos AtomX Sync ROW

Atomos AtomX Sync ROW

Atomos AtomX Sync ROW od výrobce s dlouholetou historií Atomos lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Atomos AtomX Sync ROW - nyní pořídíte za 7890 Kč

7890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bezdrátová synchronizace časového kódu pomocí Bluetooth mezi fotoaparáty, zvukovými záznamovými, smartphony a dalšími podporovanými zařízeními pomocí bezdrátové synchronizace časového kódu UltraSYNC BLUE od společnosti Atomos. UltraSYNC BLUE je kompaktní jednotka, která poskytuje synchronizaci časového kódu a dokáže spárovat každý zdroj s Atomos AtomX SYNC pro prohlížení na monitoru Ninja V. Je vybaven jasným OLED displejem pro časový kód a informace o stavu.
BLUE poskytuje přesný časový rámec až pro šest kompatibilních zařízení Bluetooth až do vzdálenosti 32,8 'a automaticky detekuje a spáruje s podporovanými zařízeními. BLUE může také rozšířit rozsah synchronizace pomocí RF signálů a může se párovat s několika zařízeními BLUE, AtomX SYNC nebo jinými synchronizačními zařízeními s časovým kódem na dlouhý dosah až 656 '. Po synchronizaci BLUE se zařízením je do zaznamenaných souborů vložen časový kód, který lze rozpoznat pomocí standardního softwaru a NLE (nelineární editory).
Součástí balení je kabel USB Type-C na nabíjení BLUE, který je vybaven vestavěnou LiPo baterií s kapacitou 800 mAh, která vydrží přibližně 20 hodin.
Kompatibilní s: Atomos Ninja V
Země původu: Čína
Varianta: Sync Blue Bundle
: 20210318.0
: 20210524.0
: 20210623.0

Atomos AtomX Sync ROW v kategorii Elektronika > Video > Videopříslušenství

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz