Atomos Ninja V

Atomos Ninja V

Atomos Ninja V od dodavatele s dobrým jménem Atomos , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Atomos Ninja V - nyní pořídíte za 18990 Kč

18990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Atomos Ninja V 5 "4K HDMI Recording Monitor je 5-palcový monitor / rekordér na kameru, který zaznamenává a přehrává DCI 4K, UHD 4K a HD video z účelových mini-SSD disků. Tento monitor dokáže zaznamenávat Apple ProRes Raw až do DCI 4K24 nebo UHD 4K30 přímo ze snímače vybraných fotoaparátů s kompatibilitou pro další fotoaparáty, které se mají přidat v budoucí aktualizaci. Je vybaven 10-bitovou obrazovkou FRC IPS s jasem 1 000 cd / m², díky čemuž je vhodný pro použití ve venkovních i vnitřních podmínkách. Technologie zobrazení umožňuje přesně monitorovat vaše záznamy gamma, aniž byste museli sledovat ploché, vybledlé obrázky nebo použít LUT na kompresi dynamického rozsahu a barevného prostoru. Monitor podporuje populární formáty protokolů od společností Sony, Canon, Panasonic, ARRI, Kamery RED a JVC. Tyto nastavení ovlivňují pouze prohlížení a zaznamenané video zůstává nezměněno.
Ninja V byl postaven tak, aby odolal náročným výrobním požadavkům. Má hliníkové šasi a je napájen z jediné baterie řady L. Mezi další funkce patří celá škála nástrojů pro analýzu expozice na obrazovce, rámování a nástroje na zaostření, jakož i anamorfním de-squeeze. Součástí jednotky je disk SSD Caddy, napájecí zdroj a falešná baterie.
Navrženo s rozhraním, které se trochu liší od předchozích jednotek, k funkcím HDR Ninja V se přistupuje prostřednictvím tlačítek MON a možnosti ProRes se vybírají pomocí šipek v levém horním rohu jednotky. Ninja V dokáže nahrávat na disky AtomX SSDmini nebo standardní 2,5 "disky SSD a na 1TB disk zvládne až 150 minut videa v rozlišení 4K. Samostatně dostupné rozšiřující moduly AtomX Ethernet / NDI a SYNC umožňují výstup živého videa přes IP nebo přidání bezdrátového časového kódu pro vícekamerové záběry.

Atomos Ninja V v kategorii

Název:
Atomos Ninja V
Výrobce:
SKU:
0814164021173

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz