Fusion MS-BB300R

Fusion MS-BB300R

Fusion MS-BB300R od známé společnosti Fusion lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Fusion MS-BB300R aktuálně zrovna za 13490 Kč

13490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Plně vybavený systém ovládaný přes NMEA 2000, audio streaming Bluetooth a technologii Multi-Zone™. Představuje skutečně kompaktní zábavu typu plug-and-play, systém je kompatibilní s předními multifunkčními displeji na světě pro intuitivní přehrávání zvuku True-Marine ™ s jednoduchým a komplexním ovládáním. Tento model je elegantním řešením pro omezené prostory na lodi. Dálkové ovládání je dodáváno s intuitivní systémovou navigací s velkým LCD displejem a jednoduchým rotačním enkodérem pro Fusion True-Marine™. K dispozici je také kombinovaný konektor 3,5 mm a USB pro pomocné panely pro snadnou integraci podporovaných zařízení. Funkce: Apple® iOS® and MTP Android ™ / Windows® media playback - vynikající podpora nejpopulárnějších mediálních zařízení na světě a nejšikovnější rozhraní pro prohlížení hudební knihovny. A2DP Bluetooth® wireless technology - stream hudebních souborů z jakéhokoli kompatibilního zařízení, na kterém jsou zobrazeny informace o skladbě, albu a interpretovi, přičemž navigace je k dispozici na kabelovém dálkovém ovladači MS-NRX300 nebo na připojeném zařízení. Fusion-Link® control (wired) - přímému použití stereo ovládání z kompatibilního multifunkčního displeje (MFD) nebo drátového dálkového ovladače série NRX, je k dispozici při použití stávající sítě NMEA 2000. Multi-Zone ™ Technology - k dispozici jsou tři nezávislé zvukové zóny , z nichž každá má lokální ovládání; technologie více zón obsahuje funkce pro pojmenování a propojování zón, vypnutí nepoužívaných zón a nastavení limitů hlasitosti, avšak zóna 3 vyžaduje dodatečné zesílení. Easy mounting - Jednoduše vložit, zapojit a hrát! Pro bezproblémovou instalaci jsou k dispozici všechny montážní kabely. Pro snadnou integraci podporovaných médií, pokud je MS-BB300R namontován mimo dosah, je dodáván kombinovaný USB a 3,5 mm pomocný konektor. Poznámka: Připojení k existující síti NMEA 2000 vyžaduje dodatečný kabel CAB000863. Highly efficient heat sink - chladič integrován do bočního panelu pro větší rozptýlení tepla, aby se zvýšila účinnost a udržel se vysoký výkon. Zosilovač: 4x50 W.
Země původu: Čína
: 20210511.0

Fusion MS-BB300R v kategorii Elektronika > Námořní elektronika > Námořní AV technika

Název:
Fusion MS-BB300R
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
0753759172725

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
7520
produktů
423
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz