Fusion MS-RA70N

Fusion MS-RA70N

Fusion MS-RA70N od společnosti s předním postavením na trhu Fusion - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Fusion MS-RA70N k sehnání zrovna v akci za 10290 Kč

10290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Mořský stereo systém značky Fusion obsahuje některé z nejnovějších námořních technologií s přidanou podporou pro Fusion-Link Lite přes ANT. Vlastnosti: A2DP audio streaming Bluetooth s dostupným dálkovým ovládáním aplikace Fusion-Link, několik zdrojů, včetně přehrávání USB MP3 a rádia AM / FM, vodotěsná čelní strana IPX7 s opticky vázaným LCD displejem, možností instalace s plochou nebo spodní montáží, 2 zónový systém , FUSION-Link NMEA 2000 připraven k připojení a ovládání z jakéhokoli podporovaného multifunkčního zařízení. Specifikace: Tuner - AM / FM s RDS (pokud je k dispozici), Tunerová oblast - USA, Australasia, Evropa a Japonsko, vícejazyčné uživatelské rozhraní - angličtina, francouzština, němčina, španělština, holandština a italština, Line Out - 1 x L + R Připojeno k zóně 1 (vyžaduje zesilování), pomocné vstupy - 1 x stereo RCA vstup (AUX), iPod / iPhone - Vyrobeno pro iPod a iPhone - podporuje pouze protokol IAP 2, Android Open Accessory (AOA) - Podpora Android je omezena na zařízení podporující protokol AOA, MS-DAB100A je potřebná pro podporu DAB, dostupná pouze v případě DAB a DAB +, displej - 128x64 monochromaticky opticky vázán LCD, aplikace Garmin SmartWatch přes ANT - VivoActive / HR, Fenix ​​3 / HR, Fenix ​​5 / s / X, Quatix 3, D2 Bravo / Titanium, Fronix Chronos, Forerunner 935 - aplikace FUSION-Link přes Garmin Connect IQ, Bluetooth - A2DP Bluetooth Audio Streaming s AVRCP, USB - 1 x USB konektor na zadní straně zařízení, podporuje nabí vání 1A, Audio Format USB - MP3, Odolnost proti vodě - IPX7.
Země původu: Čína
: 20210329.0

Fusion MS-RA70N v kategorii Elektronika > Námořní elektronika > Námořní AV technika

Název:
Fusion MS-RA70N
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
0753759149840

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz