Levenhuk MED 1000 Polarizační zařízení

Levenhuk MED 1000 Polarizační zařízení

Levenhuk MED 1000 Polarizační zařízení od spolehlivého výrobce Levenhuk je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Levenhuk MED 1000 Polarizační zařízení zrovna teď v akci za 3335 Kč

3335 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Rovinné polarizační zařízení umožňuje transformovat laboratorní mikroskop Levenhuk MED 1000 do podoby polarizačního výzkumného nástroje. Toto zařízení se skládá z polarizátoru a analyzátoru. Polarizátor se instaluje mezi světelný zdroj a vzorek; analyzátor se instaluje mezi plošinou a okulárem. Po instalaci těchto nástrojů je možné provádět jakákoli pozorování v polarizovaném světle. Rovinné polarizační zařízení Levenhuk MED 1000 je vhodné pro provádění hematologického a histologického výzkumu, stejně jako při používání mikroskopu pro terénní výzkum v oblasti mikrobiologie, urologie, patologické anatomie a dalších vědních oborů.
Země původu: Čína
Typ: Polarizační zařízení

Levenhuk MED 1000 Polarizační zařízení v kategorii

Název:
Levenhuk MED 1000 Polarizační zařízení
Výrobce:
SKU:
643824215115

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Studio-Z.cz najdete levné fotoaparáty, kamery a příslušenství oblíbených značek. Na své si přijdou profesionálové i amatérští tvůrci, stejně jako audio posluchači. Vybírejte z pestré škály kvalitních fotoaparátů, profesionálních i akčních kamer, objektivů, stativů, audio techniky, reprostoustav a příslušenství. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Ve Studio-Z.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty z kategorií foto, video, audio.
Vybírejte z nabídky
8447
produktů
449
ověřených dodavatelů
2
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Studio-Z.cz